пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH2733 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,4 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 135 mm |
| дължина | 385 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 24119
|
| Peugeot 407 (6D_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 116 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 116 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 125 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 125 коня | бензин |
