пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH2735 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,23 kg |
| дебелина 1 | 12,5 mm |
| външен диаметър | 136 mm |
| дължина | 365 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 24121
|
|
PEUGEOT 5002FJ
|
| Peugeot 407 (6D_) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 140 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 140 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 150 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 150 коня | дизел |
