пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH2827 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,66 kg |
| дебелина 1 | 11,75 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| дължина | 319 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 13449
|
|
LESJÖFORS 4027636
50.46 €
-20%
40.37 €
|
|
FORD 1547182
|
| Ford FIESTA VI | 90 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 95 коня | дизел |
