пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH2903 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,55 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 132 mm |
| дължина | 352 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 3109
|
|
SUPLEX 3190
|
|
SUPLEX 3191
|
| Skoda SUPERB (3U4) | 193 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3U4) | 155 коня | дизел |
| Skoda SUPERB (3U4) | 163 коня | дизел |
