пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH2953 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,43 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 151 mm |
| дължина | 322 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 23015
|
|
LESJÖFORS 4077820
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
SAAB 12786394
|
|
SAAB 12786395
|
|
SAAB 12803642
|
|
SAAB 12805760
|
|
SAAB 93190587
|
|
SAAB 93190609
|
|
SAAB 93190610
|
|
SAAB 93190611
|
| Saab 9-3 (YS3F) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3F) | 163 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3F) | 125 коня | дизел |
| Saab 9-3 (YS3F) | 120 коня | дизел |
| Saab 9-3 (YS3F) | 150 коня | дизел |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 120 коня | дизел |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 150 коня | дизел |
