пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH3033 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,7 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 154 mm |
| дължина | 350 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
RENAULT TRUCKS 8200140544
|
|
RENAULT TRUCKS 8200140545
|
|
CS Germany 14877005
|
|
KILEN 22028
|
|
LESJÖFORS 4072958
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
SUPLEX 27228
|
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 88 коня | бензин |
| Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 112 коня | бензин |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 88 коня | бензин |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 112 коня | бензин |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 128 коня | бензин |
