пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH3246 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | AC |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,12 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 143 mm |
| дължина | 311 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 3227
|
| Audi TT (8N3) | 180 коня | бензин |
| Audi TT (8N3) | 180 коня | бензин |
| Audi TT (8N3) | 224 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8N9) | 180 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8N9) | 180 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8N9) | 224 коня | бензин |
| Audi TT (8N3) | 240 коня | бензин |
| Audi TT (8N3) | 190 коня | бензин |
| Audi TT (8N3) | 190 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8N9) | 190 коня | бензин |
| Audi TT Roadster (8N9) | 190 коня | бензин |
