пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH3249 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,57 kg |
| дебелина 1 | 14 mm |
| външен диаметър | 177 mm |
| дължина | 344 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 6242
|
|
BMW 31333412728
|
|
BMW 31333412729
|
| BMW X3 (E83) | 163 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 231 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 192 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
