пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH3328 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,51 kg |
| дебелина 1 | 11,25 mm |
| външен диаметър | 134 mm |
| дължина | 355 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 312308
|
|
VAUXHALL 93188964
|
|
SUPLEX 23450
|
|
SUPLEX 23451
|
|
SUPLEX 23452
|
|
OPEL 312308
|
|
OPEL 93188964
|
| Opel CORSA D | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 65 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 65 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 86 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 90 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA D | 87 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 86 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 100 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 120 коня | бензин |
