пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH3477 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,59 kg |
| дебелина 1 | 16 mm |
| външен диаметър | 137 mm |
| дължина | 340 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 10205
|
|
LESJÖFORS 4004266
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
AUDI 4F0411105BJ
|
| Audi A6 (4F2, C6) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 163 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 163 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 255 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 190 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 190 коня | дизел |
