пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH3509 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,32 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 153 mm |
| дължина | 354 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 13423
|
|
LESJÖFORS 4027610
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
FORD 1464061
|
| Ford GALAXY (WA6) | 145 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WA6) | 203 коня | бензин |
