пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH3511 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,35 kg |
| дебелина 1 | 14 mm |
| външен диаметър | 150 mm |
| дължина | 349 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FORD 1466177
|
| Ford S-MAX (WA6) | 160 коня | бензин |
| Ford S-MAX (WA6) | 145 коня | бензин |
| Ford S-MAX (WA6) | 145 коня | Бензин/Етанол |
