пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH3515 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,78 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 169 mm |
| дължина | 215 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MINI 31336759388
|
|
MINI 31336759388
|
|
MINI 31336759389
|
|
MINI 31336763149
|
| Mini MINI (R50, R53) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 170 коня | бензин |
