пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH3516 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,82 kg |
| дебелина 1 | 13,25 mm |
| външен диаметър | 170 mm |
| дължина | 240 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 17803
|
|
LESJÖFORS 4058703
44.02 €
-20%
35.22 €
|
|
MINI 31336759389
|
|
MINI 31336763149
|
| Mini MINI (R50, R53) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 170 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 170 коня | бензин |
