пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH3543 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,4 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 158 mm |
| дължина | 310 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 23009
|
|
LESJÖFORS 4077815
|
|
SAAB 12760122
|
|
SAAB 5234562
|
| Saab 9-5 (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 170 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 170 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 192 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 230 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 230 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 250 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 250 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 150 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 150 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 260 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 260 коня | бензин |
