пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH3558 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,11 kg |
| дебелина 1 | 12,75 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| дължина | 339 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 25067
|
|
LESJÖFORS 4095085
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
VW 3C0411105B
|
| Volkswagen PASSAT CC (357) | 211 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT CC (357) | 163 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT CC (357) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT CC (357) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT CC (357) | 200 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT CC (357) | 136 коня | дизел |
