пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH5498 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,06 kg |
| дебелина 1 | 9,5 mm |
| външен диаметър | 98 mm |
| дължина | 318 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 39113
|
|
VW 6H0511115
|
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 50 коня | бензин |
