пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH5538 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 0,84 kg |
| дебелина 1 | 8,5 mm |
| външен диаметър | 97 mm |
| дължина | 327 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 65045
|
|
LESJÖFORS 4295061
39.46 €
-20%
31.57 €
|
|
SUPLEX 39155
|
|
VW 6E0511115C
|
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 61 коня | дизел |
