пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH6230 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,64 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 116 mm |
| дължина | 335 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 50204
65.82 €
-20%
52.66 €
|
|
KILEN 65066
|
|
LESJÖFORS 4204256
45.63 €
-20%
36.51 €
|
|
LESJÖFORS 4295081
55.98 €
-20%
44.79 €
|
|
AUDI 8P0511115D
|
|
AUDI 8P0511115E
|
| Audi A3 Sportback (8PA) | 200 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 136 коня | дизел |
| Audi A3 (8P1) | 200 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 105 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 200 коня | бензин |
| Audi A3 (8P1) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 140 коня | дизел |
| Audi A3 (8P1) | 140 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 120 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 143 коня | дизел |
