пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH6398 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,6 kg |
| дебелина 1 | 13,25 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 296 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 63018
|
|
LESJÖFORS 4277824
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
SAAB 12759984
|
|
SAAB 12795589
|
|
SAAB 12798996
|
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 163 коня | бензин |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 122 коня | бензин |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 175 коня | бензин |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 209 коня | бензин |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 120 коня | дизел |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 150 коня | дизел |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 комби (YS3F) | 200 коня | бензин |
