пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH6446 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,74 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 117 mm |
| дължина | 363 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BILSTEIN 36300044
|
|
CS Germany 14871094
|
|
K+F 87135500
|
|
KILEN 52133
|
|
LESJÖFORS 4226134
42.41 €
-20%
33.93 €
|
|
Magnum Technology SF086MT
17.72 €
-20%
14.17 €
|
|
RUVILLE 895843
|
|
SACHS 996735
|
|
SPIDAN 55235
|
|
SUPLEX 9112
|
|
TRISCAN 87501594
|
|
FIAT 50702606
|
|
FIAT 51795364
|
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 103 коня | бензин |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 133 коня | бензин |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 80 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 115 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 140 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 95 коня | бензин |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 126 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 90 коня | дизел |
