пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH6583 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,79 kg |
| дебелина 1 | 11,5 mm |
| външен диаметър | 120 mm |
| дължина | 335 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 9164
|
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 103 коня | бензин |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 133 коня | бензин |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 80 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 115 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 140 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 95 коня | бензин |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 90 коня | бензин |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 120 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 150 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 100 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 126 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 90 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 105 коня | бензин |
