пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH6754 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 3,53 kg |
| дебелина 1 | 14,75 mm |
| външен диаметър | 124 mm |
| дължина | 335 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BMW 33531096301
|
|
BMW 33531096301
|
| BMW X5 (E53) | 286 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 184 коня | дизел |
| BMW X5 (E53) | 222 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 231 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 218 коня | дизел |
