пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH6755 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,12 kg |
| дебелина 1 | 10 mm |
| външен диаметър | 120 mm |
| дължина | 324 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 51406
|
|
LESJÖFORS 4215606
|
|
CITROEN 5102J9
|
| Citroen C2 (JM_) | 109 коня | бензин |
