пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RH6963 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,51 kg |
| дебелина 1 | 14,25 mm |
| външен диаметър | 138 mm |
| дължина | 283 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 75 коня | дизел |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 88 коня | дизел |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 75 коня | дизел |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 88 коня | дизел |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 84 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 105 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 68 коня | дизел |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 86 коня | дизел |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 68 коня | дизел |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 86 коня | дизел |
