пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RI2759 |
| страна на монтаж | предна ос |
| параметър | F |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,37 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 171 mm |
| дължина | 284 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 17054
|
| Mazda MX-3 (EC) | 133 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 129 коня | бензин |
