пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RI5469 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | F |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,23 kg |
| дебелина 1 | 11,5 mm |
| външен диаметър | 149 mm |
| дължина | 368 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CS Germany 14872358
|
|
KILEN 64829
|
|
KILEN 64830
|
|
LESJÖFORS 4292547
|
|
LESJÖFORS 4292548
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
SUPLEX 35154
|
|
SUPLEX 35155
|
|
SUPLEX 35156
|
|
SUPLEX 35226
|
|
TOYOTA 482311E870
|
|
TOYOTA 482311H320
|
|
TOYOTA 482311H330
|
|
TOYOTA 482311H340
|
|
TOYOTA 482311H450
|
|
TOYOTA 482311H460
|
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 86 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 86 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 90 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 90 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 69 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 69 коня | дизел |
