пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RI6112 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | F |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,45 kg |
| дебелина 1 | 12,25 mm |
| външен диаметър | 164 mm |
| дължина | 351 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADG088320
68.43 €
-20%
54.74 €
|
|
CS Germany 14870731
|
|
KILEN 54805
|
|
LESJÖFORS 4237211
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
Magnum Technology SZ0506MT
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
METZGER 2240570
|
|
QUINTON HAZELL QSS2972
|
|
SACHS 996804
|
|
SPIDAN 55495
|
|
SUPLEX 12033
|
|
SUPLEX 12034
|
|
TRISCAN 87504312
|
|
HYUNDAI 5533025000
|
| Hyundai ACCENT II (LC) | 75 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 102 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 86 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 90 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II седан (LC) | 90 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 84 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II (LC) | 105 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II седан (LC) | 105 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II седан (LC) | 75 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT II седан (LC) | 86 коня | бензин |
