пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RI6161 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | F |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 2,15 kg |
| дебелина 1 | 11,75 mm |
| външен диаметър | 153 mm |
| дължина | 351 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 35157
|
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 86 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 69 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 90 коня | дизел |
