пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RI6173 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | F |
| форма на пружина | спирална пружина |
| тегло | 1,75 kg |
| дебелина 1 | 11 mm |
| външен диаметър | 141 mm |
| дължина | 330 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 35269
|
|
SUPLEX 35270
|
|
SUPLEX 35271
|
|
SUPLEX 35272
|
| Toyota COROLLA (_E9_) | 90 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 90 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 64 коня | дизел |
