пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RJ5103 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 1,79 kg |
| диаметър 1 | 8,5 mm |
| диаметър 2 | 13,8 mm |
| диаметър 3 | 8,5 mm |
| външен диаметър | 148 mm |
| дължина | 228 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 424345
|
|
SUPLEX 23206
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
OPEL 424345
|
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 71 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 75 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 75 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 82 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 82 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 88 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 88 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 57 коня | дизел |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 57 коня | дизел |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 90 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA F кабриолет (53_B) | 71 коня | бензин |
| Opel ASTRA F кабриолет (53_B) | 115 коня | бензин |
| Opel ASTRA F кабриолет (53_B) | 116 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 60 коня | дизел |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 71 коня | бензин |
| Opel ASTRA F кабриолет (53_B) | 82 коня | бензин |
| Opel ASTRA F кабриолет (53_B) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA F кабриолет (53_B) | 75 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 90 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 90 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 75 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 60 коня | дизел |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 75 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 75 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 75 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 69 коня | бензин |
