пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RJ5107 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 1,2 kg |
| диаметър 1 | 10 mm |
| диаметър 2 | 12 mm |
| диаметър 3 | 10,6 mm |
| външен диаметър | 133 mm |
| дължина | 195 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 424004
|
|
K+F 77441100
|
|
SUPLEX 23000
|
|
OPEL 424004
|
| Opel TIGRA (95_) | 90 коня | бензин |
| Opel TIGRA (95_) | 106 коня | бензин |
