пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RJ5153 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| ходова част | за автомобили със стандартно окачване |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 5,21 kg |
| диаметър 1 | 10,67 mm |
| диаметър 2 | 19,05 mm |
| диаметър 3 | 10,67 mm |
| външен диаметър | 158,1 mm |
| дължина | 315,6 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
K+F 95065900
|
|
SUPLEX 39063
|
|
VW 251511105E
|
| Volkswagen TRANSPORTER III автобус | 78 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III кутия | 78 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER III (бордова) платформа/ шаси | 78 коня | бензин |
