пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RJ5397 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 1,9 kg |
| диаметър 1 | 8,7 mm |
| диаметър 2 | 14,35 mm |
| диаметър 3 | 8,7 mm |
| външен диаметър | 150 mm |
| дължина | 235 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 23018
|
