пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RJ6363 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,5 kg |
| диаметър 1 | 11,2 mm |
| диаметър 2 | 13,5 mm |
| диаметър 3 | 12,3 mm |
| външен диаметър | 131 mm |
| дължина | 278 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 28147
|
|
ROVER RKB101420
|
| Rover 75 (RJ) | 120 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 150 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 175 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 115 коня | дизел |
| Rover 75 (RJ) | 177 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 131 коня | дизел |
| Rover 75 (RJ) | 150 коня | бензин |
