пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RJ6641 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | MB |
| форма на пружина | спирална пружина с нееднаква дебелина на метала |
| тегло | 3,42 kg |
| диаметър 1 | 9,78 mm |
| диаметър 2 | 17 mm |
| диаметър 3 | 10,31 mm |
| външен диаметър | 144,8 mm |
| дължина | 264,16 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SUPLEX 6237
|
|
BMW 33533413081
|
| BMW X3 (E83) | 163 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 231 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
