пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RX5107 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 1,5 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 210 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 90511530
|
|
KILEN 60404
|
|
KILEN 71029
|
|
LESJÖFORS 4263434
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
LESJÖFORS 4294649
|
|
OPEL 90511530
|
| Opel TIGRA (95_) | 90 коня | бензин |
| Opel TIGRA (95_) | 106 коня | бензин |
