пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RX5109 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,03 kg |
| дебелина 1 | 13 mm |
| външен диаметър | 139 mm |
| дължина | 206 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 90007059
|
|
VAUXHALL 90008693
|
|
VAUXHALL 96159544
|
|
KILEN 60070
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
KILEN 60100
|
|
KILEN 71007
|
|
KILEN 71024
|
|
LESJÖFORS 4263404
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
LESJÖFORS 4263409
|
|
LESJÖFORS 4294611
|
|
LESJÖFORS 4294645
|
|
OPEL 90007059
|
|
OPEL 90008693
|
|
OPEL 96159544
|
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 115 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 129 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 150 коня | бензин |
| Opel KADETT E кабриолет (43B_) | 115 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 115 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 150 коня | бензин |
| Opel KADETT E кабриолет (43B_) | 116 коня | бензин |
| Opel KADETT E хетчбек (33_, 34_, 43_, 44_) | 156 коня | бензин |
