пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RX5208 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 1,34 kg |
| дебелина 1 | 12 mm |
| външен диаметър | 145,5 mm |
| дължина | 204 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 424363
|
|
VAUXHALL 90007059
|
|
VAUXHALL 90189408
|
|
VAUXHALL 90189409
|
|
KILEN 60360
|
|
KILEN 71016
|
|
LESJÖFORS 4263410
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
LESJÖFORS 4294613
|
|
OPEL 424363
|
|
OPEL 90007059
|
|
OPEL 90189408
|
|
OPEL 90189409
|
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 150 коня | бензин |
