пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RX5551 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,5 kg |
| дебелина 1 | 14,5 mm |
| външен диаметър | 153 mm |
| дължина | 275 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AUDI 3B0511115Q
|
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 110 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 136 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 115 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 190 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 156 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 130 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 155 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 130 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 163 коня | дизел |
