пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RX6201 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,5 kg |
| дебелина 1 | 15 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 240 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BILSTEIN 38129223
|
|
CS Germany 14101534
|
|
DELPHI SC10073
|
|
FAI AutoParts SP107
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
K+F 10153200
|
|
KAMOKA 2120121
|
|
KILEN 51019
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
LESJÖFORS 4208432
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
Magnum Technology SB049MT
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
METZGER 2240353
|
|
MEYLE 3147390002
|
|
QUINTON HAZELL QSS2087
|
|
RUVILLE 895047
|
|
SACHS 996722
|
|
SPIDAN 55121
|
|
TRISCAN 87501140
|
|
TRW JCS257
80.85 €
-20%
64.68 €
|
|
BMW 33536750756
|
|
BMW 33536750756
|
|
BMW 6750756
|
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | бензин |
