пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RX6363 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,52 kg |
| дебелина 1 | 13,5 mm |
| външен диаметър | 130 mm |
| дължина | 282 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KILEN 69059
|
|
LESJÖFORS 4275729
60.29 €
-20%
48.23 €
|
|
ROVER RKB101420
|
| Rover 75 (RJ) | 120 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 150 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 175 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 115 коня | дизел |
| Rover 75 (RJ) | 177 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 131 коня | дизел |
| Rover 75 (RJ) | 150 коня | бензин |
