пружина за ходовата част KYB
пружина за ходовата част
| Производител | KYB |
| Парт номер | RX6764 |
| страна на монтаж | задна ос |
| параметър | E |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| тегло | 2,93 kg |
| дебелина 1 | 13,25 mm |
| външен диаметър | 142 mm |
| дължина | 269 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 424072
|
|
VAUXHALL 93171837
|
|
KILEN 60050
|
|
LESJÖFORS 4263482
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
OPEL 424072
|
|
OPEL 93171837
|
| Opel VECTRA C | 125 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 122 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 211 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 122 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 101 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 125 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 175 коня | бензин |
| Opel VECTRA C | 175 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 177 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 177 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 120 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 150 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 150 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 211 коня | бензин |
| Opel VECTRA C | 110 коня | бензин |
| Opel VECTRA C | 230 коня | бензин |
| Opel VECTRA C | 255 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 230 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 255 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 140 коня | бензин |
| Opel VECTRA C | 140 коня | бензин |
| Opel VECTRA C | 184 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 184 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 100 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 100 коня | дизел |
| Opel VECTRA C | 250 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 250 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 280 коня | бензин |
| Opel VECTRA C | 117 коня | дизел |
| Opel VECTRA C GTS | 110 коня | бензин |
| Opel VECTRA C | 280 коня | бензин |
| Opel VECTRA C GTS | 117 коня | дизел |
