пружина за ходовата част MAPCO
пружина за ходовата част
| Производител | MAPCO |
| Парт номер | 70610 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 11,8 mm |
| диаметър | 143 mm |
| дължина | 375 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| да се подменят само по двойки | |
| брой на навивките | 5,6 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BILSTEIN 36130078
|
|
BOGE 811230
|
|
CS Germany 14504140
|
|
FAI AutoParts SP017
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
KAMOKA 2110018
|
|
KAMOKA 2110151
|
|
LESJÖFORS 4027518
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
METZGER 2240062
|
|
MEYLE 7146390025
|
|
MONROE SP0039
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
NK 532549
|
|
QUINTON HAZELL QCS7229
|
|
SACHS 997096
|
|
SPIDAN 48161
|
|
SUPLEX 10164
|
|
TRISCAN 87501674
|
|
TRW JCS176
58.89 €
-20%
47.11 €
|
|
FORD 7354136
|
|
FORD 95AB5310FB
|
|
FORD 95AB5310AB
|
| Ford ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) | 75 коня | бензин |
| Ford ESCORT VII седан (GAL, AFL) | 75 коня | бензин |
| Ford ESCORT VII комби (GAL, ANL) | 75 коня | бензин |
| Ford ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT `95 кутия (AVL) | 73 коня | бензин |
| Ford ESCORT VII комби (GAL, ANL) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT VII седан (GAL, AFL) | 60 коня | бензин |
