пружина за ходовата част MAPCO
пружина за ходовата част
| Производител | MAPCO |
| Парт номер | 70620 |
| страна на монтаж | предна ос |
| форма на пружина | спирална пружина |
| да се подменят само по двойки | |
| дебелина | 14 mm |
| диаметър | 179,5 mm |
| дължина | 414 mm |
| брой на навивките | 5,4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BILSTEIN 36130023
|
|
CS Germany 14504124
|
|
FAI AutoParts SP030
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
KAMOKA 2110165
48.83 €
-0%
48.83 €
|
|
KYB RA1067
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
LESJÖFORS 4027560
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
METZGER 2240384
|
|
MEYLE 7146390003
|
|
QUINTON HAZELL QCS7643
|
|
SUPLEX 10265
|
|
TRISCAN 87501684
|
|
FORD 1047975
|
|
FORD 1104929
|
|
FORD YS715B302BA
|
| Ford MONDEO II (BAP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 90 коня | дизел |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 90 коня | дизел |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 90 коня | дизел |
| Ford COUGAR (EC_) | 170 коня | бензин |
| Ford COUGAR (EC_) | 205 коня | бензин |
| Ford MONDEO II (BAP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II седан (BFP) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO II комби (BNP) | 170 коня | бензин |
| Ford COUGAR (EC_) | 170 коня | бензин |
