пружина за ходовата част MAPCO
пружина за ходовата част
| Производител | MAPCO |
| Парт номер | 70870 |
| страна на монтаж | задна ос |
| форма на пружина | миниблок |
| да се подменят само по двойки | |
| дебелина | 13,5 mm |
| диаметър | 145 mm |
| дължина | 278 mm |
| брой на навивките | 6,5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BILSTEIN 38131158
|
|
CS Germany 14950654
|
|
METZGER 2240143
|
|
MEYLE 1007390031
|
|
QUINTON HAZELL QSS2044
|
|
VW 4B0511115C
|
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 220 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 101 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 120 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 163 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 163 коня | дизел |
