пружина за ходовата част MAPCO
пружина за ходовата част
| Производител | MAPCO |
| Парт номер | 70887 |
| да се подменят само по двойки | |
| форма на пружина | миниблок |
| усилено изпълнение | |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 14,6 mm |
| диаметър | 144 mm |
| дължина | 228 mm |
| брой на навивките | 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CS Germany 14101535
|
|
K+F 10153500
|
|
LESJÖFORS 4208444
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
NK 541525
|
|
BMW 33531094741
|
| BMW 3 (E46) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | бензин |
