пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 03263 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 11,5 mm |
| дължина | 376 mm |
| външен диаметър | 124 mm |
| тегло | 1,85 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AUDI 8K0511115DE
|
| Audi A4 (8K2, B8) | 170 коня | бензин |
| Audi A4 (8K2, B8) | 177 коня | дизел |
| Audi A4 (8K2, B8) | 204 коня | дизел |
| Audi A4 (8K2, B8) | 160 коня | бензин |
| Audi A4 (8K2, B8) | 143 коня | дизел |
| Audi A4 (8K2, B8) | 190 коня | дизел |
| Audi A4 (8K2, B8) | 136 коня | дизел |
| Audi A4 (8K2, B8) | 120 коня | бензин |
| Audi A4 (8K2, B8) | 170 коня | дизел |
| Audi A4 (8K2, B8) | 120 коня | дизел |
| Audi A4 (8K2, B8) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 (8K2, B8) | 211 коня | бензин |
| Audi A4 (8K2, B8) | 163 коня | дизел |
| Audi A4 (8K2, B8) | 180 коня | Бензин/Етанол |
| Audi A4 (8K2, B8) | 224 коня | бензин |
| Audi A4 (8K2, B8) | 220 коня | бензин |
| Audi A4 (8K2, B8) | 150 коня | дизел |
