пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 06120 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13 mm |
| дължина | 393 mm |
| външен диаметър | 170 mm |
| тегло | 2,8 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KYB RG1309
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
NK 531510
|
|
QUINTON HAZELL QSS2076
|
|
SACHS 997175
|
|
SPIDAN 48450
|
|
BMW 31331140198
|
| BMW 3 (E36) | 150 коня | бензин |
