пружина за ходовата част SUPLEX
пружина за ходовата част
| Производител | SUPLEX |
| Парт номер | 06170 |
| форма на пружина | спирална пружина с еднаква дебелина на метала |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12,5 mm |
| дължина | 343 mm |
| външен диаметър | 171 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| цветна маркировка | син |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
KYB RH2585
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
SACHS 998058
|
|
SPIDAN 55082
|
|
BMW 31331094733
|
| BMW 3 (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | дизел |
